הסושי ששם את נתניה על מפת הקולינריה!

הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה בקול רם: סושי בישראל קצת חוזר על עצמו, ברוב המקרים. רק בשנה שנתיים האחרונות התחילו מעט מאד מקומות לחדש ולייצר סושי מיוחד וחדש ביניהם "פקין" "מון", "נוץ'", "קיסו" ו"מוג'ו".

דווקא באזור תעשייה הומה בהייטקיסטים, עורכי דין ושכירים רבים אחרים שרעבים מאד כשהשעון מגיע למחצית היממה, מצאנו את אחד המקומות שיותר מגוון בסושי שלו וזה ראוי להערכה.

את הביקור במוג'ו – אחותה הצפונית של "מינאטו" – פתחנו עם צמד קוקטיילים קרים בחודש אוגוסט לוהט והגענו עם סול, בת 9 חודשים שלא הפסיקה לצרוח מרוב שחם לה. אפשר להבין. החלום של אסף כבר שנים הוא להיות בחו"ל מיוני עד נובמבר במדינה קרה ולחזור לישראל בחורף. בלתי נסבל. אבל זה לפעם אחרת. לענייננו.

צילום: בטן מלאה

לראשונות היו אלה באו אסאדו בציר בקר ורימונים, גיוזה ממולאת עוף בצ'ילי וסויה וביף באן בקר בבישול ארוך עם בצלים, איולי וצ'ילי, שהיו פשוט חלומיים. כבר סיפרנו לכם על האהבה הבלתי נגמרת שלנו לכל מה שמוגדר כיסון? לכל מה שאפשר למלא ככיס? לרביולי, דושפרה, גושגידזה, ורניקי, גיוזה, באו, באן, קובה וכו' וכו' וכו'? מה יכול להיות רע ברגע הזה שאתה נוגס בבצק בלי לדעת מה מסתתר בפנים בידיעה שיש משהו מפתיע בתוכו? אתה יודע שעוד רגע תפגוש משהו שלא ראית קודם לכן, מבחוץ. בעינינו זה קסום. כיסום (שזה כיסון וקסום. לא חשוב).

צילום: בטן מלאה

ואז הגיע הסושי. שבכנות, כזה עוד לא ראינו. טאמרי סושי הם כדורי אורז עטופים בטונה אדומה עם כבד אווז צלוי מעל, מיונז צ'ילי לחריפות וקרמל סויה כהה לזיגוג מתקתק-מלוח. ביס שהוא חוויה קודם כל לעיניים ואז לחך. חייבים לציין שבמקרה הזה שנינו ניסינו לאכול כי הדבר היחידי שאסף לא נוגע בו בחיים (חוץ מאניס ומוצריו) זה כבד, ואחד הדברים היחידים שצוף לא נוגעת בהם זה דג, ולמרות זאת היה לשנינו טעים מאד.

צילום: בטן מלאה

אחרי זה המשכנו לאבוקדו בול (סביצ'ה סלמון עטוף באבוקדו, אננס, כוסברה, פיסטוק, שמן אגוזי לוז (!), צ'ילי וליים) שהיה סופר מיוחד בהגשה ובטעמים. תקראו את זה שוב. מתיקות של אננס, רעננות של כוסברה, חריפות של צ'ילי, חמיצות של ליים, קריספיות של פיסטוקים ועומק של שמן אגוזי הלוז המפתיע. פשוט וואו!!!

צילום: בטן מלאה

בהמשך, כאילו למישהו עוד היה מקום, טעמנו גם רולים מצוינים נוספים של סושי: בטטה & צ'יז, לברק ביט רול, מוג'ו רול, סלמון חריף עם צ'יפס סלק וקאריביאן עם אננס וקראסט אגוזי לוז מסוכרים.

ובינינו, מי מביניכם שכבר מכיר את צוף יודע שהיא בכלל אוכלת סושי בשביל הג'ינג'ר הכבוש שמוסיפים ליד.

צילום: בטן מלאה

את כל האוכל, והייתה פה כמות נכבדת היום, הורדנו עם תה קר של ג'ינג'ר ביר, תפוח קינמון וצ'ילי (אפילו זה מיוחד כאן!) וקינוח שכבר לא יכולנו להכיל (ולכן גם לא נספר עליו).

מוג'ו היא ללא ספק מסעדת סושי ראויה למחמאות ששמה את נתניה והשרון על מפת הקולינרייה ביג טיים!

ניסיתם את הסושי והאוכל ב"מוג'ו" בהמלצתנו? היה טעים? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

אפשרות לטבעוני

אפשרות לצמחוני

אפשרות לללא גלוטן

כשר

משלוחים

איסוף עצמי

★ פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר של "מוג'ו" או בטלפון 09-8850716

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "אסייתי וסושי" 

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "צוהריים ועסקיות" 

★ להמלצות נוספות באזור "השרון"

כניסה לחשבון שלך: