לא מדברת פה שום שחור!

טוב, אנחנו לא מתפאקים ונאלצים לעשות לכם כבר ספוילר. סליחה. לא יכולנו שלא להגיד את זה, לצעוק את זה. ההמבורגר של GDB פשוט וואו וטעמנו, טעמנו עשרות המבורגרים. הוא אחד הטעימים שטעמנו בחיים!

אנחנו מדברים פה על תקופת קורונה בין סגר שני לשלישי שבו לאנשים יש איזה כמה שבועות של התניידות חופשית בשנה ההזויה הזו. אז בחרנו בפארק אוסישקין האהוב עלינו במיוחד. הנחל הרחוב, המדשאות, אינספור העוברים והשבים בשבילי האופניים, הברווזים, הציפורים והשמש, הרבה ירוק באמצע העיר. פשוט כיף.

צילום: בטן מלאה

את ההמבורגר של GDB הזמנו במשלוח ממש לפארק הירקון דרך Wolt וכבר אחרי ביס, נדהמנו. ראשית המראה. מי ש(לכאורה) יצרו לראשונה את לחמניית הבריוש-שום שחור שלא רק מחווה להמבורגר מראה שונה ומיוחד אלא באמת מוסיפה מימד אחר של טעם, הם כמובן GDB.

ההמבורגר של אסף (שנקרא GDB) הכיל 200 גרם של קציצת בשר טעימה באופן לא הגיוני. הבשר כאן הוא בשר מיושן ביישון יבש. אין לנו מושג מה זה באמת אומר כי אנחנו לא מומחים לבשרים אבל זה אלוהי. לא פחות מזה. לחמניית הבריוש רכה ונפלאה ומשרתת נהדר את תפקידה לספוג את הרטבים והטעימים (ולא הופכת למושי כצפוי במשלוח). החלפיניו הוסיף נגיעת חריפות מתבקשת, רוטב הפלפלים, גבינות הצ'דר והגאודה המושחתות, הארוגולה ואיולי השום קונפי המרעננים, כולם נכונים וטובים! והצ'יפס, בואו נדבר על הצ'יפס. מדובר פה בתפוחי אדמה אמיתיים בטעם של תפוצ'יפס ולא איזה משהו קפוא שזרקו לטיגון בשמן מכסלו שעבר. איך יודעים? ראינו קליפות של תפודים וזה כבר מוכיח שהשקיעו פה בכל פרט. המבורגר הדגל של GDB פשוט מושלם. תודה על זה.

בנוסף, בחרנו לטעום גם את ההמבורגר "הקלאסי" 200 גרם קציצת המבורגר בלחמנית בריוש, ירקות, קטשופ ומיונז. וזה בדיוק העניין ב GDB. גם "הקלאסי" שהוא "הרגיל" מטורף ולא דומה להמבורגרים אחרים. הוא ללא צל של ספק עומד בפני עצמו וראוי לציונים הכי גבוהים שיש. פשוט עפנו באוויר. מומלץ בחום

צילום: בטן מלאה
מזכירים לכם את קוד הקופון שלנו Betenmelea שמקנה לכם מתנה מאיתנו בהזמנת משלוח ראשון באפליקציית Wolt.
 
הזמנתם את ההמבורגר של "GDB" בהמלצנתנו? אהבתם? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

אפשרות לטבעוני

אפשרות לצמחוני

משלוחים

איסוף עצמי

★ פרטים נוספים תוכלו למצוא באינסטגרם של "GDB" או בטלפון 03-6938881

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "המבורגר ובשרים

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "אוכל רחוב

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "משלוחים"

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "צוהריים ועסקיות" 

★ להמלצות נוספות באזור "תל אביב"

כניסה לחשבון שלך: