היעד הראשון במסע שלנו: לונדון!

עשינו את זה ויצאנו לנוודות דיגיטלית או כמו שאנחנו קוראים לה: נוודות קולינרית!

נפטרנו מחפצים, תרמנו, זרקנו, ארזנו 2 מזוודות גדולות, את סול ויצאנו לדרך.
זה לא היה פשוט, וזה לא קרה על רגל אחת. אנחנו מתכננים את זה כבר שלוש שנים מאז ששמענו את צמד המילים המוזר: נוודות דיגיטלית. זה סקרן אותנו וישב לנו מאז בראש. לאט לאט חלמנו על היום שבו גם אנחנו נוכל לעבוד מכל מקום בעולם בעבודה שמתבססת על דבר אחד: אינטרנט פעיל.
בנינו את העסק בצורה דיגיטלית וסוף סוף, עם כל הפחדים לצדנו, יצאנו לדרך.

בחרנו בלונדון כיעד הראשון למסע שלנו מכל מיני סיבות אבל הראשונה שבהן הייתה שאסף זכה (לקנות) בכרטיסים לגמר היורו בכדורגל שמתקיים בלונדון. הזכייה נעשתה מבין 19 מיליון אנשים (!) שנרשמו להגרלה אבל רצה הגורל ושבוע לפני הטיסה, הודיעו לאסף שלאור הקורונה וצמצום הקהל באצטדיון, עושים הגרלה נוספת בין המשתתפים והכרטיס שלו בעצם בוטל. למרות זאת, ולמרות סימנים של עלייה בתחלואה באנגליה הודות לזן הדלתא ההודי, החלטנו לקחת את הסיכון, לא לתת לפחד להוביל אותנו, להיזהר ולהישמר ולצאת למסע כשלונדון בראשיתו!

הפוסטים הבאים שלנו בבלוג יהיו המלצות על מקומות לאכול ולטייל בלונדון – אל תפספסו!

שימו לב!
מפת ההמלצות המורחבת שלנו הכוללת כ 400 המלצות (!!!) עכשיו במחיר השקהלחצו כאן!

השקענו חודשים בבניית מפת המלצות (לעצמנו) והיא כוללת המלצות קולינריות לשווקים, אוכל רחוב, מסעדות, וכן פארקים ואטרקציות בלונדון. החלטנו שמפת ההמלצות שלנו יכולה לעזור גם למי מכם שנוסע ולא רוצה לבזבז זמן וכסף על חיפוש המקומות אז חסכנו לכם את העבודה הקשה ומפת ההמלצות המלאה (כולל המקומות שהיינו ואישרנו) – עכשיו במחיר השקה – לחצו כאן!

יש לכם רק סופ"ש או כמה ימים בלונדון? רוצים המלצות זהב? רק הטופ של הטופ? קבלו את רשימת המלצות הזהב של בטן מלאה בלונדון – גם היא במחיר השקה. לחצו כאן!

רוצים את שתי המפות ביחד? יש הנחה נוספת ממש כאן!

המאפיות הכי טובות בלונדון!

5 השווקים שחייבים להכיר!

5 דברים שחייבים לטעום בצ'יינה טאון!