הסיבה האמיתית לנסוע עד לנתיבות!

כבר חצי שנה ששמנו לעצמנו למטרה – להכיר פנינות בדרום הארץ שרובנו בכלל לא מכירים.

ואותנו כמו שאתם מכירים, לא צריך לשכנע הרבה כדי להגיע. רק קצת שחיתות ואנחנו שם.
אז ראינו את "ניחוחות חיים" באינסטגרם ואת הדברים המופלאים שמכין חיים דמרי, הבעלים ומי שאחראי על כל הטוב הזה וכמובן הצוות שלו, והחלטנו שדיי לדחות את ההגעה. אז מה אם זה "בדרום", זה כולה שעה נסיעה.

יצאנו ב 8 בבוקר, שישי שמשי וחמים, והיות והמקום לא פתוח לישיבה (עד מתי קורונה 2020?), שלפנו מהמחסן שולחן מיותם וסחבנו אותו עד לצד השני של הכיכר. כהרגלנו, דגמנו, בגדול, את כל הויטרינה של "ניחוחות חיים".

מה לא היה שם?! פוקאצ'ה אנטיפסטי טעימה למות, מקלות בייגל שטבלנו בגבינה לבנה עם שמ"ז וזעתר ועוד מאפים מלוחים אבל אנחנו פה בשביל המתוקים!

צילום: בטן מלאה

אקלייר לוז, אקלייר פיסטוק, מאפה "קובייה" אגוזי לוז ופרלינה, שבלול פיסטוק שוקולד, שבלול קרמל, טארט קפה שקדים, בר סניקרס עם טופי ותחתית בראוניז, פאו או שוקולה (קרואסון שוקולד קלאסי), מאפה צמה עם קרמל-שוקולד וקרואסון פיסטוק-תות שהיה כצפוי כוכב המסיבה.

צילום: בטן מלאה

ממש כמו ההוא שתמיד נמצא במרכז, זה שבולט בין כולם, שמדבר עם כולם, שסוחף את כולם בקסמיו האישיים ומהפנט וממגנט את כל תשומת הלב אליו. כזה. בצק הקרואסון היה נהדר, הקרם היה נדיב ומיוחד בטעמו והאיזון בין טעמי הפיסטוק העדינים לתות החמצמץ היו פשוט משגעים.

צילום: בטן מלאה

חודש אחרי וזה מה שכתב לנו חיים, הבעלים של "ניחוחות חיים" ואנחנו כותבים באישורו:

"מאז שהייתם אצלנו, קרואסון הפיסטוק-תות עף! המון אנשים חדשים נכנסו למעגל הלקוחות שלנו. באתם לנו בתזמון מעולה בזמן הקורונה וכל הפגיעה האנושה שלה בתיירות אז שוב המון המון תודה!". לא נגענו.

סיפוק רב וזכות גדולה. רק שנמשיך לעשות טוב בעולם הזה בכלל, ולעסקים קולינריים בפרט ♥♥

ניסיתם את "ניחוחות חיים" בהמלצתנו? נהניתם? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

כשר

משלוחים

איסוף עצמי

★ להזמנות ופרטים נוספים באתר של "ניחוחות חיים" לחצו כאן או התקשרו 072-2503933

★ להמלצות נוספות על "מאפיות / בייקריז"

★ להמלצות נוספות על "קינוחים"

★ להמלצות נוספות מקטגוריית "בתי קפה"

★ להמלצות נוספות מקטגוריית  "כשר"

★ להמלצות נוספות מאזור ה "דרום"