הבשר היחידי שאנחנו מוכנים לאכול!

אזור רמת הגולן הוא אזור שאינו שופע במגוון רב של מסעדות לכן מאתגר מאד למצוא את הראויות והטובות יותר מבין כולן. אבל היי, בשביל זה אנחנו כאן!

מצאנו דיל נהדר לחופשה במסגרת עבודתה של צוף במוקד 103 של חברת החשמל (כן, כן, שם הכרנו אגב) והגענו לנפוש במלון יוקרתי ברמה. אך בין ארוחת הבוקר לארוחת הערב ואחרי כמה שעות טובות של בריכה בשמש ה"נעימה" שנשקה ל 40 מעלות, הרעב החל לתת את אותותיו. יש משהו בבריכה (וים) שגורם לרעב קיצוני. זה לא רק אצלנו, נכון? 

האופציות הקולינריות לצד הבריכה במלון הסתכמו בשניצלונים וצ'יפס עם קטשופ שקיות של עשר אגורות ואנחנו פחות מתפשרים כמו שאתם יודעים, כשמדובר באוכל שלנו. לכן, בחיפוש מהיר, מצאנו את מושבוצ הסמוכה במושב רמות.

מושבוצ, שילוב של מושב וקיבוץ, היא מסעדת בשרים שיושבת במיקום אלוהי וצופה מקצה ההר על כל הכנרת. אין נוף כזה! אין מקום טוב יותר לבלוס המבורגר איכותי כשאתה רעב 14 מתוך 10.

אז הנה, הספוילר כבר היה. אכן אכלנו פה המבורגר שאם נדבר על זה רגע, המבורגר הוא אולי הסיבה העיקרית לעובדה שאנחנו עדיין אוכלים בשר. כל ענייני הסטייקים, צלעות וכו' לא מלהיבים אותנו. מרגיש לנו כמו משהו ששייך לעבר מבחינתנו האישית אבל זה כבר לפעם אחרת.

בחזרה לתפריט. לצד ההמבורגר, הזמנו גם טריו דה לה קאסה – שלישיית נקניקיות בוטיק. צ'וריסוס יין אדום ופפריקה, מרגז מתובלת ונקניקיית "הפתעה" לצד פירה בטטה ובצל מטוגן. מה צריך יותר מזה בחיים?! מנה מצוינת ואל תוותרו עליה.

והקינוחים? היו פה לא פחות משלושה! סמיפרדו ברולה ובננה, מלבי קוקוס ותותים וכנאפה עזים עם תפוחים וקינמון שאסף חגג עליה (כי צוף ועזים לא).

צילום: בטן מלאה

הביקור הנוסף באוגוסט 2020

יש לנו אישו עם בשרים כמו שכבר סיפרנו לכם בביקור הראשון שלנו במסעדה!

הביקור השני שלנו במושבוצ הגיע רק הודות לחוויה הנפלאה שחווינו פה אשתקד. אם זוכרים טעמים של מסעדה כשהשם שלה עולה, זה אומר הכל.

התחלנו בצמד משקאות מרעננים לקיץ. קוקטייל לאסף ולימונענע גרוס לצוף.

צוף התענגה על פטה כבד עם טוסטונים וריבת פלפלים לראשונה ואסף, שהדבר היחידי (חוץ מאניס ושות') שהוא לא מסוגל להתקרב אליו בחיים זה כבד (על שלל חבריו), התפנק על מנת החציל ההיסטרית ומנת הקרפצ'יו פרמז'ן נקטרינות ושקדים שהייתה מצוינת אף היא.

צילום: בטן מלאה

בעיקריות דגמנו צלעות פריים ריב (שכמו שאמרנו – מסוג הנתחים שפחות מלהיבים אותנו ולמרות זאת הייתה טעימה ואיכותית), צלחת שרקוטרי משובחת, שלושה סוגי קבב מדהימים (מזרחי, רומני וטלה) עם בצל שרוף, טחינה וצ'ימיצ'ורי אבל ההיילייט כמובן, שוב, הוא ההמבורגר הנפלא של מושבוצ. בצל מטוגן, פטריות ומרמלדת צ'ילי שהעיפה את ההמבורגר לעננים! הצ'יפסונים הגיעו בצורת פוטטוז פריכים מבחוץ ורכים מבפנים בטעם משגע.

צילום: בטן מלאה

להורדת האוכל דגמנו שייק מנגו קרמי בטירוף כי עכשיו עונת המנגו ומושבוצ מוכרים גם ארגזים של מנגו. אז שייק. ואם זה לא נחשב לקינוח אז מלבי מי ורדים עם נקטרינות, שערות חלבה וקינמון. מושלם. כנאפה תפוחים עם ג'יבנה וגלידת פיסטוק וקינוח סמי פרדו בננה שכבר טעמנו בביקור הראשון שהיה כיף להיזכר בו.

לסיכום, חשוב לנו להגיד שהמבורגר הוא (כמעט) הבשר היחידי שאנחנו מוכנים לאכול ואם נדייק יותר, אז אנחנו מאד מעדיפים בשר כמו במושבוצ, שמגיע ממשק שניידר, בשר עם תו "חי בריא" שמבטיח תנאי גידול הוגנים ואנושיים לפרות (תקראו, זה מעניין וחשוב!).

בנוסף, הירקות גדלים בחממות של ארז, הבעלים ומי שמטפח פה את הפארם טו טייבל. הבשרים אגב נמכרים במסעדה ויכולים להגיע במשלוחים מהקצבייה לכל חלקי הארץ.

צילום: בטן מלאה

טעמתם את ההמבורגר או הבשרים של "מושבוצ"? היה טעים? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

אפשרות לטבעוני

אפשרות לצמחוני

איסוף עצמי

★ פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר של "מושבוצ" או בטלפון 04-6795095

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "המבורגר ובשרים" 

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "צוהריים ועסקיות"

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "אוכל רחוב" 

★ להמלצות נוספות באזור "רמת הגולן" 

★ להמלצות נוספות באזור "הצפון"