לונדון

וואו העיר הכי מדהימה שהיינו בה, לפחות באירופה!

לונדון, עיר הביג בן (שסוף סוף חזר לעצמו אחרי שנים של שיפוצים), האוטובוסים האדומים, המוניות השחורות, מחזות הזמר, הפיש אנד צ'יפס, הכדורגל הנפלא, האדיבות, התרבות, הפארקים האינסופיים והאוכל, אוי האוכל!

איפה ישנים בלונדון?

לונדון היא עיר ענקית (השנייה בגודלה באירופה) אבל בחופשה שלכם קרוב לודאי שתרצו לישון במרכז העיר קרוב לכיכר טרפלגר ופיקדילי ואתרים מרכזיים.

בחרנו בתי מלון מרכזיים בפינצטה לפי הסטנדרטים שלנו ויצרנו רשימת המלצות לבתי מלון מצוינים במחירים הוגנים. הרשימה בחינםלחצו כאן!

עיר כל כך גדולה שהיא למעשה סוג של מדינה אבל עם תחבורה ציבורית כל כך יעילה שאפשר להגיע בה מקצה לקצה בפחות משעתיים. 

 יש לנו גם:
*מפות המלצות מסביב לעולם

ומה לגבי האוכל?

חשוב להבין, לונדון היום בדומה להמון ערים גדולות בעולם היא עיר מהגרים. קיבוץ גלויות אחד גדול שאפשר לחוות ברחובות ויותר מהכל – בשווקי האוכל המטריפים! תוכלו למצוא בה אוכלוסיה גדולה של הודים, פקיסטנים, אפריקאים ורבים נוספים, הודות לשלטון הבריטי הקולוניאלי לשעבר באזורים נרחבים בעולם.

משום כך, בעשור האחרון, הפכה לונדון למעצמה קולינרית שרובה ככולה קולינריה של "זרים". שווקי האוכל הפזורים ברחבי העיר מאפשרים לטעום מאכלים ייחודים מכל העולם. איפה תמצאו אוכל מרכז אפריקאי לצד מנה מלזית חריפה, גירוס יווני, פלאפל ישראלי, סמוסה הודית ובוריטו קוריאני בשוק אחד?! התשובה היא כמובן: בלונדון!

אבל למה שתטבעו בים המסעדות שיש ללונדון להציע. בשביל זה אנחנו פה!

אחרי שגרנו בלונדון במשך 8 חודשים (!), ואפילו השקנו סיור קולינרי מושחת בלונדון, אספנו קרוב ל 700 המלצות קולינריות! בהמשך נספר לכם גם עם מפת המלצות הזהב ומפת ההמלצות המורחבת שיצרנו בגוגל מפס אבל עוד לפני כן…

קבלו טעימה – מקבץ מאכלים שמבחינתנו אתם חייבים לטעום בביקור בלונדון!

3 המאפיות הכי טובות בלונדון!

3 השווקים שחייבים להכיר!

3 דברים שחייבים לטעום בצ'יינה טאון!

עשינו לכם חשק לעוד?​

שימו לב!
במקום שתבזבזו המון זמן, כסף ועוגמת נפש במסעדות אחרות, יצרנו מפות המלצות מדהימות בגוגל מפס!
בעצם, כבר עשינו בשבילכם
את העבודה ולכם נותר רק לבחור:
אם אתם רוצים את ההמלצות הקולינריות שלנו (שווקי אוכל רחוב, כריכים, מאפים, בראנצ'ים, בתי קפה, מסעדות, אתרי חובה ואפילו פארקים מושלמים) שחייבים להכיר בלונדון אבל רק את הטופ של הטופ – מפת המלצות הזהב מלונדון (מעל 70 המלצות מפורטות עם הסברים) היא הפתרון בשבילכם! למפה – לחצו כאן!

אם אתם באים להרבה זמן בלונדון ורוצים לחקור את העיר לעומק – מפת ההמלצות המורחבת מלונדון (קרוב ל 700 המלצות!) היא הפתרון בשבילכם! – לחצו כאן!

✦ שימו לב: מבצע השני ב 50% על כל המפות – עכשיו באתר! למבצע לחצו כאן