בטן מלאה ניהול סושיאל מדיה סיור קולינרי מושחת מפות המלצות בארץ ובחו"ל המלצות לינה בחו"ל תיירות פנים וחוץ השכרת רכב בחו"ל

Menu

קולינריה, תיירות וסושיאל מדיה

גורמה. מושחת. חצוף!

שף עומר מילר הוא הילד הזה בשכונה שעושה מה שבא לו. זה שלא עושה חשבון למה אומרים ולא חי כדי לרצות אף אחד חוץ מאת החשקים והיצרים שלו. וכשמדובר באוכל זה משתלב נהדר. יצירתיות ואוכל זו אמנות בועטת.

ככה בדיוק פתח מילר עוד ועוד סניפים של סוסו ובניו למורת רוחם של המבקרים, את קאליפסו במיקום שרבים ניבו לו כשלון מוקדם ואת לאון טוסט – עסק קולינרי שמוקדש כל כולו למאכל אחד: הטוסט. מילר לקח את המאכל הפשוט ביותר בעולם – שתי פרוסות וגבינה (כלומר כריך) בטוסטר, והפך אותו לגורמה. היכולת הנדירה, הכשרונית והיצירתית של מילר לקחת מאכל עממי, ביתי וסימפל ולייצר ממנו אינספור וריאציות שונות ומיוחדות, היא לא פחות מגאונות מבחינתנו.

ולמה כל ההקדמה הזו והרעפת השבחים? כי פשוט עפנו באוויר בלאון טוסט. כל ביס היה חגיגת שחיתות קולינרית. כל הטוסטים היו כמובן פריכים מבחוץ ומפוצצים מילוי מבפנים. מתוך כ 10 אפשרויות ביום שהגענו, בחרנו לא פחות מ 4 טוסטים שונים להתנסות ותבינו, מדובר בטוסטים ענקיים (מזל שצירפנו לחוויה את אשד, אח של צוף, שיעזור לנו לנגוס). והמחיר? עממי לכל הדעות. VFM מצוין!

טעמנו טוסט ארטישוק עם חמאת אנשובי, רוקט וביצה קשה, טוסט מקושקשת עם רוטב טרטר, פרמז'ן וביצה מקושקשת, טוסט האם אנד צ'יז עם אמנטל, שינקן ועגבנייה וטוסט ספיישל רובן עם קורנדביף, אמנטל, מוצרלה, חרדל, מיונז וקולסלאו שהיה מבחינת שנינו המנצח!

צילום: בטן מלאה

ולא, זה לא שהשאר היו מפסידים. כולם פה מנצחים. הסועדים, עומר מילר, הטוסטים, חומרי הגלם. פשוט תודה על זה עומר, אנחנו לא מתביישים לפרגן ולומר בריש גלי שאתה גאון. על אפם וחמתם של כל מי שחושב ש"זה רק טוסט". אתה גאון. ובזמן כתיבת שורות אלה, יש לנו חשק עז לחזור לסיבוב נוסף. נעדכן!

ניסיתם את "לאון טוסט" בהמלצתנו? נהניתם? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

אפשרות לצמחוני

משלוחים

איסוף עצמי

★ פרטים נוספים תוכלו למצוא באינסטגרם של "לאון טוסט" או בטלפון 03-5366692

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "אוכל רחוב"

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "כריכים" 

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "מושחת" 

★ להמלצות נוספות באזור "תל אביב"