המלצות חמות בנושאים שונים: קינוחים מארזי בראנץ' ופיקניק יקבים - יין וגבינות בתי קפה מאפיות / בייקריז גלידריות

בלוג המלצות על אוכל, טיולים ובתי מלון!

ממליצים רק על מה שטעים ונעים :)

חברי המועדון של בטן מלאה!

בתחילת 2021 השקנו את מועדון החברים של "בטן מלאה" מתוך הבנה ורצון עז לתת הרבה יותר לעוקבים שלנו שהולכים איתנו יד ביד כבר שנים!

מועדון החברים של "בטן מלאה" נועד לתת אפשרות למי שאוהב את ההמלצות והתוכן שלנו לקבל תוכן קולינרי בלעדי ופשוט הרבה יותר ממנו!

לפני שנפרט, נגיד שמועדון החברים נמצא באתר פטריאון – פלטפורמה בינלאומית שמפאשרת לעוקבים לקבל תוכן פרימיום בלעדי מיוצרי התוכן שהם מעריכים ואוהבים.

מי שמצטרף למועדון החברים של "בטן מלאה" יכול לבחור מסלול מבין ארבעת המסלולים – ברונזה, סילבר, גולד ופלטינום VIP כשבכל מסלול יש הטבות נפלאות להן הוא זכאי במסגרת המנוי במועדון החברים.

דוגמאות:

מסלול ברונזה – זכאים לקבל המלצות קולינריות בלעדיות, רשימות קולינריות לפי נושאים, להיכנס להגרלת קפה ומאפה במתנה מאיתנו בכל תחילת חודש ועוד!

מסלול סילבר – זכאים לקבל את ההטבות של מסלול הברונזה ובנוסף הטבות והנחות בלעדיות ממסעדות ועסקים קולינריים (כל ההטבות וההנחות מופיעות בתחתית העמוד)  שמתעדכנות כל הזמן!

מסלול גולד – זכאים לקבל את ההטבות של מסלולי ברונזה וגולד ובנוסף לטעום איתנו קינוחים במסגרת פינת "זמן טעימות" בה אנחנו טועמים את הקינוחים הכי שווים שיש ומצלמים לאינסטגרם שלנו!

מסלול פלטינום VIP – זכאים לקבל את ההטבות של מסלולי ברונזה, סילבר וגולד ובנוסף סיור קולינרי פרטי VIP במקומות שווים וטעימים יחד איתנו (בהבטחת מינימום חצי שנה חברות במועדון!)

אם הגעתם עד לפה, כנראה שאתם מתחברים לתוכן ולהמלצות שלנו ואם אתם לא רוצים לפספס אף המלצה שווה ואינספור הטבות והנחות קולינריות – הצטרפו עוד היום לחברות המועדון.

ניתן לבטל בכל מקרה בכל שלב אבל אנחנו לא רואים סיבה שתרצו לעשות את זה גם ככה 🙂

 

הטבות והנחות לחברי סילבר ומעלה

* בלחיצה על ההטבה תופנו לאתר העסק