בטן מלאה ניהול סושיאל מדיה סיור קולינרי מושחת מפות המלצות בארץ ובחו"ל המלצות לינה בחו"ל תיירות פנים וחוץ השכרת רכב בחו"ל

Menu

קולינריה, תיירות וסושיאל מדיה

השילוב הבלתי אפשרי בין שחיתות לאלגנטיות!

זה התחיל אי שם באפריל 2018 כשברווזי רק פתח את הסניף במלון סול. הכריכים שלו הדהדו למרחק וכבר אז ניטעה בנו ההבנה שמדובר במישהו שיודע מה הוא עושה. ל OCD של רזי עוד לא הצלחנו להגיע (נכון לכתיבת שורות אלה) אבל כריך המאק אנד צ'יז שלו וחברו עם הכרוב הסגול היו מיוחדים ברמה שלא הכרנו עד אז.

חלפו שנתיים וחצי וברווזי, שהצטרף זה עתה למשלוחי Wolt, התחיל להפגיז עם כריכים כל כך מושחתים שלא יכולנו לעמוד מנגד בהתעלמות שלווה. תגידו מושחת, תגידו בטן מלאה. נקודה. חיש מהר הזמנו לא פחות משלושה כריכי ענק:

מאק אנד צ'יז ובשר עם חלפיניו, גרילד צ'יז קורנדביף וגרילד צ'יז פורל עם סחוג חמאה חומה, חלפיניו וגבינות. אסף, שתמיד מעדיף דגים על בשר פשוט הוציא קולות של עונג שאין שני להם. צוף מצדה וכמי שגדלה על מקרוני עם סוכר וקינמון (עזבו, סיפור ארוך), לא סתם בחרה במאק אנד צ'יז ונהנתה מכל רגע. ומי דאג לכריך השלישי שאלתם? אשד כמובן, אחיה הקטן של צוף שתמיד עוזר לנו לחסל מטעמים מושחתים. מעבר לזה, כל פירוט שנגיד כאן מעבר לתמונות כמו כל תיאור קולינרי או פירוט על השילוב בין המרכיבים, כמוהו ככל המוסיף גורע. פשוט מושחת. מדויק. מופלא. טהור. ענוג. חוויה. בא לנו שוב כזה. עכשיו. תודה. ביי!

צילום: בטן מלאה

עוד לפני כן, "לראשונות" טעמנו לחמניות פארקר האוס כמו נוצות. מדובר בלחמניות שנמשחו בחמאה שלוש פעמים וזה עונג צרוף לצד מטבל חמאת העגבניות האלוהי שהתלווה אליהן. לא באמת חשבנו שיהיה לנו מקום בבטן להכל אבל אם כבר מזמינים, חייבים לטעום את ההיילייטס של המקום.

צילום: בטן מלאה
עם אפס מקום בבטן, או אם נדייק, מינוס מקום, הגענו לחלק הקינוחים ומדובר בקינוחים המטורפים של הקונדיטורית אור אמיר ואת הכתבה שאתם לא רוצים לפספס תוכלו למצוא כאן
עשינו לכם חשק להזמין? מזכירים שיש לכם הטבה מאיתנו על הזמנת משלוח ראשון באפליקציית וולט בשימוש בקוד הקופון Betenmelea.
ניסיתם את "ברווזי" בהמלצתנו? נהניתם? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

אפשרות לצמחוני

משלוחים

איסוף עצמי

פרטים נוספים תוכלו למצוא באינסטגרם של "ברווזי" – לחצו כאן או בטלפון 03-5566774

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "כריכים"

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "מושחת" 

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "משלוחים" 

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "צוהריים ועסקיות"

★ להמלצות נוספות מאזור "יפו" 

★ להמלצות נוספות מאזור "תל אביב"