בטן מלאה ניהול סושיאל מדיה סיור קולינרי מושחת מפות המלצות בארץ ובחו"ל המלצות לינה בחו"ל תיירות פנים וחוץ השכרת רכב בחו"ל

Menu

קולינריה, תיירות וסושיאל מדיה

הדבר הכי אנדרייטד באניטה!

טוב, את העובדה שהגלידה של אניטה היא משהו שכל אדם על הפלנטה צריך לטעום לפני שהוא מסיים את חייו, כולם כבר יודעים.

את העובדה שרוטב הבייגלה מטעם השוקולד-בייגלה המפורסם הוא הדבר הכי מדובר ונפוץ במדינת ישראל, גם את זה אנחנו מניחים שכולם כבר יודעים.

אבל האם חשבתם שאת ההמצאה האיטלקית הגאונית שנקראת "אפוגטו" – שילוב של גלידה איכותית עם קפה משובח – תטעמו גם באניטה?

הרי זה כל כך מתבקש ונכון לקחת את הגלידה המטורפת של אניטה ולטבול אותה בקפה המצוין שיש להם בסניף רק שרבים לא נוטים לעשות את זה משום שהאפוגטו באניטה חוסה בצלה של הגלידה המדהימה. אז זה בדיוק מה שעשינו. לא ויתרנו על לנסות את האפוגטו וזו, דפנטלי, חגיגה לא נורמלית לחך. בחרנו בטעם בלונדי ושקדים לתוך הקפה שלנו אבל זה באמת לא כל כך משנה. גם וניל "פשוט" יעבוד מצוין או כל טעם אחר.

צילום: בטן מלאה

ועכשיו נחזור לגלידה.

את הכתבה הזו לא בטוח שצריך להמשיך לכתוב. אניטה היא מסוג המקומות שמוכיחים את עצמם, שמצדיקים את קיומם, שמולידים שמחה לילדים ולמבוגרים, שמבריאים חולים, שמטהרים לבבות. כן, עד כדי כך הגלידה של אניטה עושה לנו טוב על הנשמה.

צילום: בטן מלאה

מדובר בגלידה שנוטה יותר לכיוון הג'לאטו האיטלקי במרקמה החלק והשמנתי ומשום כך ראויה לכל הערצה מבחינתנו. כי אם עושים משהו כמו בארץ המקור – צריך לעשות אותו טוב לפחות באותה מידה, אם לא יותר.

אנחנו רק מבקשים מכם דבר אחד. בפעם הבאה שאתם מבקרים באניטה, תזכרו את ההמלצה שלנו, תטעמו את הפיסטוק המושלם והסופר מדויק שלהם, את הקשיו המלוח שהוא נדיר וכמובן, אל תעזו לצאת מהסניף בלי לבחור בשוקולד-בייגלה עם אקסטרה רוטב בייגלה מעל.

אהה וקחו קילו גלידה הביתה כי מה שיקרה זה שאחרי שתתרחקו 5 דקות מאניטה, הגלידה תיגמר והגעגוע יצליף בכם. זה כואב. מנסיון.

טעמתם את הגלידה או האפוגטו ב"אניטה"? תייגו "BetenMelea" באינסטגרם. נשמח לפרגון שלכם.

אפשרות לטבעוני

אפשרות לללא גלוטן

כשר (צהר)

משלוחים

איסוף עצמי

★ פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר של "אניטה"  או בטלפון 03-6246383

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "גלידריות" 

★ להמלצות נוספות בקטגוריה "קינוחים" 

★ להמלצות נוספות באזור "תל אביב"